| Mayaa33 a întrebat:

Sunt foarte urata.crying(Cum pot sa fiu mai frumoasa?

15 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Scrie-ti undeva fiecare defect al tau si inceraca sa schimbi scest lucru, pune o poza si te ajutam si noi, iti pot spune defectele si remediile. Daca ai deja o virsata mai mare de 18 ani poti sa te adresezi la un stilist, daca esti mai mica o sa te ea in ras.

| wforweirdo a răspuns:

Nu poți, lalalalala!

Răspuns utilizator avertizat
| wforweirdo a răspuns (pentru Raupe):

Mai galben așa. laughing

| DianaIstratii a răspuns:

BunahappyDupa parerea mea fiecare om e frumos in felul sau, Poate te ajuta cu ceva daca iti schimbi look-ul, sa incerci o tunsoare sau o coafura noua, sa te imbraci altfel, daca esti blonda iti va sta bine cu culorile albastresau rosii, parul poti sa-l lasi pe spate, prins sau impletit.Iar daca ai parul negru, saten, cafeniu, iti va sta bine in culorile alb, roz, rosu si multe altele. Bafta!

| iCappy a răspuns:

Dati cu 1 metru de fond de ten si ruj 3 cmlaughing

| SecretColors a răspuns:

Da-mi o poza cu tine sa vad ce e in neregula si atunci mai putem vorbiwinking

| SecretColors a răspuns:

In final sa ne gandim ca nimeni nu e perfect si ca nu esti urata asa cum zici u poate sa depinda ca unora probabil vor zice ca esti frumoasa alti vor zice ca esti intr-un fel anume si d-aia ti-am cerut eu tie poze sa vad cum e si ce e in neregula pentru ca imi voi dadea seama ca nu e chiar asa si iti spuneam si partile bune deci nu ai cum sa fi urata crede-ma.

| IonutMihay a răspuns:

Sa sti ca, conteaza mult de tot ce crezi tu despre tine. Daca tu te simti frumoasa atunci poti sa arati si mai bine.Foloseste niste produse bune de cosmetica (pentru fata)dar daca nu`ti convine ceva la corp, foloseste hainele care te avantajeaza.Succes.

| KryssyKryss a răspuns:

Dar ce anume nu iti place la tine?

| KryssyKryss a răspuns:

Probabil tu te consideri urata deoarece unii oameni ti-o spun. Daca da atunci fi atenta aici:fiecare om are gusturile lui! Nu o sa gasesti niciodata oameni care sa te considere la fel.

Probabil acei oameni sunt invidiosi pe tine, pe ce ai.Nu te lasa si apara-ti demnitatea!

| UNIQUEˣᵈ a răspuns:

Nu exista '' sunt urata ''. In primul rand, scoate-ti asta din cap. Nimeni nu este urat, fiecare este frumos in felul sau... Incearca sa ai mai multa incredere in tine, esti perfecta asa cum esti, crede-ma. >big grin

| alpha99Eduard a răspuns:

Daca arati cum arati pe TPU nu-i nici o problema (((=incearca si tu niste creme produse de la AVON.

| Mayaa33 explică:

Da in poza eu sunt numai ca am folosit photoshop si in realitate daca ai vedea cum sunt te-ai speria