| CristiB93 a întrebat:

Frumoasa, dar saraca sau Urata dar bogata?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Frumoasă bineinteles, desii frumusetea este trecătoare, ca si bogăția de altfel, dar asa sînte m noi oamenii.

| anss23 a răspuns:

Aş prefera să fiu urâtă, dar bogată. Dacă ai mulţi bani îţi permiţi să te mai înfrumuseţezi, te îngrijeşti mai bine.Adică dacă ai o dantură proastă ţi-o poţi remedia, ai bani să cumperi produse de machiaj scumpe, poţi să-ţi faci operaţii estetice, îţi permiţi să mergi la saloane bune etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumoasa si desteapta.

| Useeeer124124 a răspuns:

Frumoasa,dar saraca. Frumusetea se arata si prin suflet, nu numai prin infatisare. Decat sa ajung ce sunt toti zgarcitii astia cu nasul pe sus, care se cred mai presus de toti si toatea doar pentru ca au bani, mai bine stau intr-o casa cu pungi in geam.

| neutrino a răspuns:

De ce nu proasta si foarte bogata?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prima varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa, Dar saraca.Din punctul meu de vedere este mai important acest lucru decat situatia materiala..In fine daca este exagerat de bogata. oamenii mai fac si compromisuri.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani: frumoasa, dar saraca.
Daca esti sarac, e in avantajul tau sa fie bogata, indiferent de infatisarebig grin
In general: frumoasa, dar saracawinking

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Depinde de interes.

| MaAjutiAMersii a răspuns:

Conteaza sufletul fetei,de ce sa fie bogata, daca este urata si rea, mai bine este cu cea frumoasa, cinstita si de treaba, chiar daca nu are o situatie materiala buna