| wonderwoman123 a întrebat:

Sunt in pana de idei. Vreau sa imi deschid o noua pagina de Instagram doar pentru a face poze mai profii si cu diferite lookuri pe care le creez. Am deja un cont de insta pe care postez zilnic, dar acela vreau sa fie contul meu secundar, caci nu vreau sa amestec pozele "daily" pe la sala, pe unde mai merg eu. Dar nu gasesc un nume pentru viitoarea mea pagina. Nu vreau sa imi pun numele meu, vreau ceva idei cu nume in engleza, care sa prinda. Ceva idei?
PS: Fara hate, da, vreau sa devin influencer pe insta, si nu vreau nume la misto.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

My every day look

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Penibil

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

In loc de asta puteai sa vii tu cu unul mai putin "penibil"
Astept sa-ti vad nivelul de creativitate, chiar m-ai facut curioasa.

| RoxanaMakeupArtist a răspuns:

Buna! Daca ai o porecla, ai putea sa o folosesti. Alege un nume care te reprezinta pe tine, astfel iti creezi imaginea. Sunt tare curioasa sa iti vad pagina de Instagram! big grin

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alpha fit girl
3D fit.body

| octav005 a răspuns:

Barbycool

| GabiDumitrescu a răspuns:

Influencer nu devii prin nume, ci prin calitatea materialului postat si prin constanta. Poti sa numesti contul si 0x0x0x0x0, la urma-urmei. Ceea ce conteaza e continutul. Cind dau follow cuiva, cum se cheama contul respectiv e fix zero barat pentru mine.

| JackR a răspuns:

Through the keyhole

| Alexand3ru1 a răspuns:

Catilin
Channon
Charlotte
Chelsea