| Suki08 a întrebat:

Buna, vreau sa-mi creez o pagina de Instagram in care sa postez lucruri, dar nu statusuri pentru ca sunt foarte multe pagini de genul, vreau o idee buna, si cum creez pagina aceea, vreau ceva care sa atraga lumea, vreau multe raspunsuri, pupici,

7 răspunsuri:
| Cannibal a răspuns:

O pagină cu meme-uri, sau o pagină despre artă, desprea muzică.
Încearcă să fi cât mai creativă.

| Suki08 explică:

Din fericire eu am cu tot neamu tau, macar sa ti dau si raport sa nu mai ai ce cauta pe TPU

| Pharpas a răspuns:

Pe Instagram oricum nu poti pune statusuri, doar poze, daca ai vreun hobby ceva, poti posta despre acel hobby nu stiu, ca sa faci cont pe insta, poti simplu sa te conectezi cu Facebook-ul, acolo nu sunt pagini ca pe Facebook, instalezi aplicatia si iti arata cum sa iti faci cont.

| Suki08 explică (pentru Pharpas):

Pai fii atenta, am cont de Instagram, si nu vreau sa fie pagina in acel cont, vreau sa fie ceva separat, si stiu ca nu pot posta statusuri, ma refer statusuri scrise gen in poza daca intelegi, de asta zic, si nu stiu ce as putea posta acolo si ce nume sai i dau

| Pharpas a răspuns (pentru Suki08):

Aaaa, fa-ti alt cont, editezi poze cu scris, inspirate din alte pagini de pe Facebook, cauti statusuri pe google si le pui pe poze, ca nume sa zicem :
† Când te iubesc și mă iubești †

| Suki08 explică (pentru Pharpas):

Da, dar nu stiu sigur daca o sa mearga, fiindca sunt foarte multe pagini pe insta de genul