| rvdogaru a întrebat:

Sunt inalt, sunt cu 1 kg mai GRAS decat trebuie.(SERIOS) si vreau sa aflu ce comportament ar fi cel mai bun pentru mine ca sa atrag o fata?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Spunandu-i ca esti cu un kg mai gras decat ar trebui, te va intelege, ca probabil si ea trece prin probleme asemanatoare, si veti avea un punct de plecre in discutie, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

4 răspunsuri:
| Licurici_2296 a răspuns:

Cu un kg mai gras sau mai greu? intreb asta pentru ca e posibil ca doua persoane de aceeasi inaltime, dar una atletica iar cealalta mai putin, sa nu aiba aceeasi greutate. Kilogramul asta e irelevant pentru cei care nu te cunosc.ar trebui sa dai alte detalii in legatura cu fizicul tau + varsta in cazul in care chiar vrei sa fii ajutat happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde intr-un fel o atragi la 14 ani si in altul la 20.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt cu 47 de gr mai grasa decat trebuie! Fii natural, zambeste, vorbeste cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atuncia ...toate persoanele in viata au probleme asemanatoare...si eu m-am ingrasat... dar un se vede... 1 kg nu este important .si pentru ca sa atragi o fata trebuie si fii natural... tu insusi.