| Ani4kqa a întrebat:

Am un prieten si suntem impreuna de 5 luni, dar el se da la mai multe fete si kiteodati nu ma ea in seama, si nici nu stiutiu precis daca ii mai place de mini cum sa aflu daca ii place de mine, cu dinsul e imposibil de vb serios si ca saii zic adio nu vreau cum sa fac ca sai atrag atentia? sad va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| IoanaJoker a răspuns:

Inteleg ca iti place de el destul de mult si de aceea nu vrei sa te desparti de el. Astfel ai mai multe variante: poti sa faci si tu la fel ca el, sa il faci gelos, sau sa ii spui o data ca vrei sa vorbesti cu el si daca nu vrea sau nu te ia in serios inseamna ca nu e un prieten demn de tine, sau de vreo alta fata. Daca e neserios inseamna ca e imatur si nu e pregatit sa aiba o prietena.