| Akanaan a întrebat:

Sunt mai frumoși tinerii cu barbă?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia. Mie nu-mi plac. Arata ca un fund de maimuta. Mai mult, fiind barbat, imi plac mai mult femeile.hee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dimpotriva!
Eu una am urat intotdeauna barbatii care nu-si rad parul de pe fata, fiindca irita fata fetei urat de tot, daca vor sa o pupe.
Apoi, unii arata ca niste oameni nespalati pe fata, ori chiar ridicoli cu barba crescuta inegal, de parca ar fi murari pe fata.

| johnnny123 a răspuns:

Realizezi că întrebarea asta nu are niciun sens?

Crezi că se poate stabili în mod obiectiv că "un om cu barbă este întotdeauna mai frumos decât un om fără barbă"? După ce criterii?

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Depinde de fiecare.