| Derkes a întrebat:

Fetele mai considera barbatii ca sunt frumosi barbieriti? Sau toate vor ca barbatii sa aiba barba?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din studii aratã ca le place barba crescuta de 3-10 zile
https://www.menshairstylestoday.com/......-Beard.jpg
Acum nici sa stai cu lama la fiecare 24h dar nici sa fii ca omu cavernelor

| Catalina990099 a răspuns:

Depinde de femeie.
Avem gusturi diferite, așa cum au si bărbații.

| pisciutza19 a răspuns:

Mie una nu-mi plac bărbaţii cu barbă.

| Horatiuabc a răspuns:

Asta depinde dupa cum arati sunt baieti care le sta bine fara si uni carora le sta bine cu!

| DaniMocanu1997 a răspuns:

Este ceva ce tine de fiecare, unele prefera cu barba, altele considera ca barba e scarboasa, in principiu conteaza cum ii sta fiecaruia in parte.