| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mai practice extensiile clip on (separate) sau o tresă? Îţi poţi prinde părul în coadă (foarte sus) dacă ai o tresă?

1 răspuns:
| afrodita3333 a răspuns:

Personal cred, ca e mai bine cu cele in tresa. cele clip on se pot vedea foarte urat daca nu sunt puse cum trebuie si mai sunt si de proasta calitate. Cele in tresa cred ca le poti prinde in coada dar cu griza ca sa nu se vada urat. Cele clip on se vad urat cand le prinzi mai ales daca mai ai si un par rar.