| aanonimm a întrebat:

Sunt o fata creata si am parul cam pana la umeri ...mai mare adica. vreau si eu o schimbare.hee hee. cum credeti ca as putea sa ma tund? big grin. sunt cu ochii caprui, bruneta, nici alba nici neagrahee hee. mC! ` happy

Răspuns Câştigător
| hai_si_tu a răspuns:

Pai este foarte ok daca ai parul cret. Poti sa-ti faci un bretonash si sa mai scurtezi un pic din varfuri.(stiu ca in general cretelor le sta foarte bine asa.) sau poti sa te tunzi in scari dar cu putin volum ca dupa o sa-ti stea ca o tufa si nu cred ca-i bine.

7 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Poti sa til lasi sa mai creasca si sa te tunzi in scari big grin

| Puiutz a răspuns:

Eu te-as sfatui sa`ca cresti :) si apoi poti sa iti faci mai multe frizurici:D.
http://www.divahair.ro/......au_ondulat

| Puiutz a răspuns:

Ca sa-l cresti *blushing
Scuza-ma!

| User a răspuns:

Adica esti gri?!

| jumbO a răspuns:

Bug Mafia & Jasmine - Cu talpile arse | Powered by www.radio-light.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm vreau si eu o schimbare am parul foarte cret numai spirale si am prea mult volum zi ce sa i fac sa nu imi mai stea cu volum?

| Sice a răspuns:

Ahhh iubesc cretzele!:X Te sfatuiesc sa te tunzi nu stiu cum ii zice exact.bob sau ceva de genu.fiind creata cred ca ti-ar sta foarte bine(cel putin mie imi plac fetele crete tunse asa si nu numai)