| MeMyselfAndMeAgain a întrebat:

Voi avea balul bobocilor in trei saptamani si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Mentionez ca balul va avea loc intr-un club iar tinuta trebuie sa fie totusi decenta.

5 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Uite eu iti dau un site. Te poti inspira de aici si poate iti si comanzi ceva.

www.erry.ro/

Funda!

| xFakeSmilex a răspuns:

Imbraca o rochita lejera, din bumbac gen bulza + fusta, cu o jacheta de piele sau poate fara si pantofi cu toc sau platforma.
Dar poti opta si pentru blugi sau colanti o bluza mai eleganta si pantofi.
Parul desfacut, lasat lejer si o poseta gen plic.

Multa bafta si distractie placuta!

| adelina19 a răspuns:

Crede-ma la balurile bobocilor tinutele numai decente nu sunt. iti spun din experienta. si noi nu avem cum sa stim cu ce ti-ar sta tie bine.

| margelutza a răspuns:

Http://www.bonprixro.eu/........846.html
http://www.cristallini.ro/rochii-de-seara/a-line
http://www.mujer.ro/tag/rochii-de-bal-2012
ar trebui sa gasesti ceva aici... daca nu, atunci contacteaza-ma. stii unde ma gasesti :* margelutza

| Jasmina_Minaa_1992 a răspuns:

Pai...parerea mea este ca poti sa iti iei o rochita pana putin mi sus de genunchi albastra, rosie, sau verde find ca in luminile clubului aceste culori ies in vedere foarte bine.Cu o posta de mana, NU DE UNMAR.si cu pantofi cu toc(sa aiba platforma)
Mersi ca ai citit mesajul meu!
Si bafta in continuare.:*:*:*