| AdeLyna36 a întrebat:

Sunt pe aici fete carora nu le place sa poarte bijuterii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. happy Dar in fiecare zi port cercei, pentru ca nu ma incurca. Bratarile nu prea, iar ceasurile mai deloc. Colierele doar in ocazii speciale big grin

8 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Daa... eu sunt baietoasa si nu suport bijuteriile

| ShiNee a răspuns:

Eu nu pot suporta bratarile si inelele...indiferent cum arata cat de finute is sau groase sau oricum nu le suport...prefer sa port prostioare gen 'friendship bracelet' sau lantu de la ecuson laughing curele de ceasuri da fara ceas.thinking

in rest port medalioane de tot felu...adica am 3 lantisoare la care tot le schimb medalioanele...

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu port mai ales bratari si cercei, dar nu port niciodata aur.

| Kqzu97 a răspuns:

Eu port cercei, lanturi dar nu tot timpu`, iar la mana imi pun cate o data bratari din argint(niciodata aur)laughingdar la bratari port cel mai mult cele facute din "ata, lana, etc"laughing

| Crisa_7503 a răspuns:

Eu nu port. Cercei mai deloc, lantisoare mici si mari...Si bratari din asta. In rest nu suport altceva laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, in afara de cercei(pe care-i port zilnic), nu port bijuterii si nici ceas de mana(decat foarte rar). Cele care se pun la mana nu le suport, iar colierele le port doar la ocazii speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

==>Raspunsul meu e.depinde-de ocazie, de starea mea, de bijuterii, de imprejurare.cred ca nu exista fete care sa nu se dea in vant dupa un lucru cu bun gust. un colier finut sau un ceas elegant. mie una, pot spune ca da, imi plac bijuteriile care se potrivesc stilului meu si vestimentatiei mele.accesoriile fac diferenta happy