| alexandra_8702 a întrebat:

Sunt putin confuza, scrie ca la vopseaua syoss nu o poti folosi daca ai fost vopsita inainte cu henna(in cazul meu) sau coloranti metalici.Care ar fi problema? Nu prinde sau ce se intampla? A fost cineva in situatia asta:-sbig grin

1 răspuns:
| parecare a răspuns:

Nu stiu sigur, dar pe alte vopsele de par scrie sa iti faci un test de alergie daca ai folosit henna, deci banuiesc ca se refera la faptul ca poti face o alergie. Dar totusi nu stiu sigur, poti cere o parere din locul in care iti achizitionezi vopseaua