| NoName_9844 a întrebat:

Buna` TPU :*! Eu am parul acum saten inchis... a fost vopsita saten inchis de tot. Acum e un pic mai deschis. Credeti ca vopseaua Syoss Blond Foarte Deschis l`ar mai deschide? Avand in vedere ca nu e brunet cred ca s`ar prinde. Ce spuneti? big grin
fundita` kiss

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

In nici un caz o culoare deschisa nu va prinde dar nici nu va deschide o culoare inchisa. Doar cu un decolorant ti-l poti deschide dar nu prea merita pentru ca ti-l deteriorezi foarte tare iar perioada de "recuperare" este foarte lunga.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Daca tu esti cea din avatar iar culoarea parului tau actuala este ca cea din poza atunci cu siguranta nu vei obtine nici un rezultat ba mai rau risti sa il si arzi.