| AnoAnonima0 a întrebat:

Sunt satena. Daca folosesc pudră decoloranta pentru parul de pe picioare se face blond?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar ai mari sanse sa te alegi cu o iritatie/dermatita de toata frumusetea pentru ca o sa-ti aplici decolorantul si pe piele.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe picioare si maini mai bine te epilezi. Foloseste pentru alte zone daca ai nevoie.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine te epilezi.

| Ralukafay a răspuns:

Mai bine te epilezi decat sa te alegi cu o problema de sanatate de "toata frumusetea".

| AnnaMarrya1000 a răspuns:

Nu stiu, dar zic sa nu te faci cu pudra s-ar putea sa ai vreo infecție, vrei sa te faci blonda folosește apa oxigenata o găsești în​ farmacie cu 4 sau 3 lei(depinde de farmacie) sau cu spray pentru colorare semipermanent sau chiar cu vopsea, e alegerea ta!
Fundă!?