| RibbellaaInk a întrebat:

pudra decoloranta arde parul?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Da, normal ca il arde
il degradeaza foarte rau, dupa decolorare acela nu mai e un par sanatos
apar firele despicate, se subtiaza si devine sensibil
sper ca te-am ajutat!

| RibbellaaInk explică (pentru wolder):

Voiam sa ma fac doar la varfuri...are ceva?

| wolder a răspuns (pentru RibbellaaInk):

Deterioreaza doar varfurile
si eu am vrut
are o colega si dupa 2 sapt le-a tuns
ai grija

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Arde,il face aspru, distruge parul asa incat trebuie sa te tunzi ...asta in caz ca folosesti de mai multe ori pudra decoloranta

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Da,arde parul il stric rau de tot. Il degradeaza si-l 'imbolnaveste' de tot! Se subtiaza firele de par etc. Sper ca ti-am fost de ajutor :** paa

| MetalHead04 a răspuns:

Da,dar foloseste un decolorant mai bland.10 sau 11thinking si nu-l tine prea mult in par, eu zic ca daca faci asa nu il distrugi prea tarethinking

| lumy4u a răspuns:

Da dar depinde

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorare incearca COLOR OFF este un produs rusesc ce nu arde parul, https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
il poti comanda la nr 0754921669

| AlexandraPink a răspuns:

Da, orice decolorant arde parul si il degradeaza. La fel am facut si eu la varfuri, si pana la urma le-am tuns, pentru ca erau mult prea despicate.

| RibbellaaInk explică:

Multumesc! L-am dus inapoi si mi-am luat banii si astazi mi-am cumparaat un nuantator happy