| Ninaa a întrebat:

Sunt scumpe hainele la Orsay, Promod, stradivarius, Qusho?

Răspuns Câştigător
| Chelsea13 a răspuns:

In genereal la Orsay nu sunt foarte scumpe. Gasesti maiouri si tricouri sau altele de la 20 lei.Dar la Promod mereu mi s-au parut scumpe hainele. Mai gasesti si ieftine dar rochiile... La Stradivarius preturile sunt pentru toate buzunarele.Rochiile sunt foarte dragute, moderne(la moda) si le gasesti la un pret acceptabil.De Qusho nu am auzit. Nu uita ca suntem in perioada reducerilor! si acum toate sunt ieftine. Sper ca te-am ajutat. Poti cauta pe net siteurile magazinelor unde gasesti toate hainele inclusiv preturile.Bafta:* Fundita?

9 răspunsuri:
| Amelia94 a răspuns:

Da! Au preturi piperate incepand de la 100 de lei

| raluk27 a răspuns:

Nu, chiar sunt ieftine. Ideea e sa ai timp sa cauti ceva dragut. Sunt multe haine, majoritatea gen carpa care creaza un aspect neglijent. Poate unora place acest gen..Insa n-am gasit foarte des chestii care sa imi placa.

Răspuns utilizator avertizat
| raluk27 a răspuns (pentru Ninaa):

La Promod si Stradivarius, nu stiu exact, pentru ca nu prea intru, dar la Orsay sunt cam intre 100-150 lei. Acum ca e perioada reducerilor, cred ca sunt si mai ieftine.

| george232323 a răspuns:

Da

| Bebitssaa a răspuns:

Da, sunt scumpe. Eu am prins reduceri mari anul trecut si mi-am luat un tricou de la orsay care era 90 de lei l-am luat la 35.

| Nokturnal a răspuns:

Sunt scumpe, dar poti gasi si haine ieftine totodata daca stii sa cauti happy

| RalucaSuciu a răspuns:

Sunt scumpe daca nu ai bani. Daca ai bani sunt foarte ieftine!

| Delia25 a răspuns:

La Orsay, Stradivarius si Promod am vazut ca sunt reduceri mari in perioada asta.