| Adrian277 a întrebat:

Sunt testerele de parfum sigure? Am gasit cateva site-uri cu testere la preturi foarte bune ( Sauvage de exemplu era 100 si ceva de lei doar). A incercat cineva? Si de pe ce site ati comandat? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Am comandat am platit 120 lei si am mai comandat si o replica de 50 lei durata mirosului a fost la fel, mentionez ca pe cutie si parfum scria ca este tester, nu avea nici capacul, am fost dezamagita, ideea cred ca o intelegi.....Sunt persoane care vand original, se plictisesc de miros dupa cateva pufuri sau nu le plac si il revand mai ieftin daca vrei sa iei pentru tine