| eddieoffroad a întrebat:

La sf. de an(cred) o sa am banchetul de clasa a VIII-a si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Un blug, un sacou, un tricou, ceva... Dati-mi idei si chiar poze sa vad ce si cumwinkingMa intereseaza si accesoriile.Sunt baiatwinkingbig grin

3 răspunsuri:
| Roshketz a răspuns:

Hmm.un blug clasic deschis la culoare si o camasa stylish(maneca 3/4) cu o pereche de tenesi eu zic ca ar merge foarte dragut Accesorii.un ceas si un medalion cu snur din piele neagra ar fi mai mult decat suficient. (Insa totusi eu imi amintesc ca la banchet e frumos sa te imbraci in costum, avand in vedere ca majoritatea fetelor vor purta rochii foarte elegantehee hee )

| eddieoffroad explică:

La clubthinking Sa te imbraci in costumthinking

| eddieoffroad explică:

Hai mai, nu mai spune nimeni nimic?