| andreeaantonescumaria a întrebat:

~ Buna!

Particip la bal... happy insa nu am nici o idee cu ce sa ma imbrac!

Noi nu avem probe cu tinute de zi, de seara sau... Etchee hee. thinking
Vom avea ceva sceneta la inceput si voi avea o rochita... dar dupa ce termin nu prea stiu ce sa imi iau sad

~ Va rog cateva sugestii si sfaturi si (poze) (dau fundita) big grin :X

1 răspuns:
| flory13 a răspuns:

Poti sa iti iei o fustita frumoasa, cu un tricou, sau cu o bluzita si tocuri bineinteles ( nu foarte mari ca o sa te doara picioarele de la ele).
succes la bal. sper sa iesi miss boboc. :*