| Feel a întrebat:

Termin clasa a8a si nu stiu cum sa imi fac parul. Merg si la festivitate si la petrecere cu aceeasi frizura.Merg la coafor dar nu stiu cum sa ii cer sa mi-l faca. Am cararea pe o parte, parul brunet un pic mai lung de umeri in scari, cu breton lung, aproape deloc intr-o parte. Nu vreau coc/codita, vreau sa fie lasat liber, poate doar o parte prins.Imi dati va rog niste idei? Ah si nu il vreau simplu, drept pentru ca asa merg in iecare zi la scoala.

Răspuns Câştigător
| Lollipop1663 a răspuns:

O coada impletita din breton(gen carare) daca zici ca il ai lung,o dai pe spate, ondulezi putin parul (daca nu cumva il ai deja ondulat) si apoi, voilla!

2 răspunsuri:
| bybyemo a răspuns:

Poti sa-ti faci breton si fata de la coafor sa iti faca o frizura emo cu a simpla fundita in par si niste suvite blonde poti sa scrii pe google frizuri emo si acolo vezi niste fete care poarte aceste frizuri si daca iti place o poti folosi funda?

| rockeritza28 a răspuns:

Poti sa-ti faci breton gen emo, sa incretesti putin parul si fa-ti suvite rosii daca zici ca esti brunetabig grin(tostusi depinde si cum te imbraci dar zic ca coafura asta merge cam cu orica)