| Xaucie9d a întrebat:

Știe cineva cum sa am buzele mari fara injecții, natural știe cineva cum? Am buzele foarte mici si nu mai suport, am încercat sa fac si masaj la buze dar nu am observat nici-o diferența si am lasat asa. Chestia e ca eu nu ma dau cu nimic pe ele, adica nu le exfoliez, nu dau cu nimic

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici alea care isi pun acid hialuronic in buze nu tine "mereu", tot trebuind sa se injecteze lunar.
Dar la tine, ardeiul iute il poti folosii zilnic, ca-i ieftin si natural.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ii poti mari (si inrosi) buzele frecandu-le cu ardei iute, taiat in doua (de-a lungul).
Freci cu partea unde-i taiata. Ustura un pic, dar cu un tratament de cca. 2 luni (aplicat zilnic) isi face efectul.

| Xaucie9d explică (pentru Bula):

Pai da dar nu o sa mi se dezumfle dupa cateva minute. eu vreau ceva sa tina mereu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xaucie9d):

Nici o problema. Ardei iute se gaseste peste tot, putand sa-ti freci buzele de 3-4 ori ep zi si ti se umfla imediat buzele.

| Xaucie9d explică (pentru Violleta2022):

Okkk pupp

| Violleta2022 a răspuns:

Freaca un ardei iute de buze si se umfla instantaneu!

| Xaucie9d explică (pentru Violleta2022):

Pai da dar o sa se dezumfle... eu vreau ceva sa tina mereu...

| Xaucie9d explică (pentru Violleta2022):

Okkk mersii multtt

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xaucie9d):

Nici alea care isi pun acid hialuronic in buze nu tine "mereu", tot trebuind sa se injecteze lunar.
Dar la tine, ardeiul iute il poti folosii zilnic, ca-i ieftin si natural.

| Yuoia a răspuns:

Si crezi ca vei vorbi mai inteligent cu buzele mari?
Atentie ca disproportia intre componentele feței te poate face mai urata. Natura stie ce face.

| OmBanal33 a răspuns:

Foarte bine ca nu dai nimic pe ele...
Se spune ca o persoana este frumoasa exact asa cum este, nu trebuie sa te schimbi pentru a te aprecia altii.
Persoana potrivita o sa ajunga la tine din cauza comportamentului, atmosferii tale.