| roco a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat acea placa de par rowenta respect... e adevarat ca nu strica parul?

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Orice placa iti strica parul dar aceasta mai putin

| AlexandraR a răspuns:

big grin plăcile ionice, în general nu degradează părul(adică-l degradează, dar mai puțin). Nu știu daca placa ta e ionică, dar trebuie să ai o cărticea pe acolo, verifică!

| kayla a răspuns:

Il strica, insa cica mai putin decat placile obisnuite

| delix a răspuns:

Roco spune-mi te rog cum te descurci cu placa asta! as vrea sa mi-o cumpar dar imi este fricca ca nu se ridica cerintelor mele! nu ma intereseaza cat degradeaza ci daca il indreapta bine! astept raspunssad

| hevy a răspuns:

Buna roco chiar tu mi-ai spus ca placile iti strica parul ar trebui sa te mandresti cu parul tau cret pentru ca nu toata lumea are norocul sa aiba par ca al tau. fundita plz

| jipa a răspuns:

Nu exista Placa de par fie ea de la orce firma mai buna sau mai putin buna care sa nu strice parul.toate placile urmeaza aceeasi pasi, se incinge si pe urma iti arde parul laughing. Parerea mea e sa nu ai atat de multa incredere in noua ta placa de par si sa ai grija sa nu o folosesti des ca ramai fara par in cap si e pacat happy Sincer sper sa nu iei in nume de rau sfatul dar e adevarat, si poti intreba pe cineva care se pricepe in domeniul asta si daca cu adevarat vrea sa te ajute iti va spune acelasi lucru chiar mult mai mult.