| 342 a întrebat:

Tot intrebare pentru nunta : Cum sa imi fac parul? Sau cum pot sa il aranjez? Il am pana la umeri parul. Daca ati putea sa puneti si poze happy? Dau funda si vot

6 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......i-eleganta sper ca te-am ajutat distractie placuta la nunta!♥

| smile20000 a răspuns:

Ar merge in primul rand parul starns in coc cam asa :http://t3.gstatic.com/......tp?/images
sau da pe net pe coafuri pentru nunta si iti alegi tu si poti merge la coafor cu o poza si ii zici sa te faca asa

| dyadyanadya a răspuns:

Coc

| Andreyna4 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti faci niste bucle sau poti sa il faci coc cu un accesoriu il faci sa arate splendid eu ti-as sugera sa il faci mai natural ...bafta

| Ladydee a răspuns:

Onduleuri mari pe dinafara arata foarte bine big grin