| anonim_4396 a întrebat:

TPU, ciocul arata mai bine cu putina barba pe obraji, acolo langa ureche sau doar cioc fara barba nimic?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asta intreaba de la prietenele tale!winking

| darrio2007 a răspuns:

Cum esti in poză arăti bine.

| MarianWLF a răspuns:

Doar cioc si atat, se potriveste persoanelor cu o fata ascutita, dar de asemenea daca iti creste barba deasa, profita, lasa cu barba cu tot cu perciuni, iti cumperi un big cu o singura lama, si fa-ti contur, arata mai bine.

| N0H4CK a răspuns:

Ciocul cu tot cu mustață arata bine la persoanele mai în vârstă. Doar cioc, fara barbă sau mustață, arata destul de nasol. Lasa-ti barba cu pierdere sa se evidențieze mai bine ciocul și stas