| anonim_4396 a întrebat:

TPU, cum fac sa-mi creasca si mie barba?
Am 17 ani, aproape 18 si am doar putina mustata si in barbie putine fire... cum fac sa-mi creasca si in partile laterale, etc?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nascandu-te inca o data intr-o alta familie. Chestia cu pilozitatea este genetica si nu se poate rezolva cu tratamentele micinoase de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-aș bucura în locul tău.

| Kogaion a răspuns:

Sa nu dai cu bigul peste fata, o sa ai dupa aia barba foarte aspra si nu o sa-ti placa. Nici eu nu prea am barba si chiar ma bucur.

| fumulet a răspuns:

Depinde de om... nu o poti face sa creasca cum vrei tu, ca doar nu i ceapă sau măr laughing

| Stanciu_Marius_2001 a răspuns:

Printr un implant de barba sau sa ti dai puful ala jos mai des cu bigul.