| ionut123321456654 a întrebat:

TPU cum pot scapa de cosuri? Precizez ca am incercat o gramada de creme...

Răspuns Câştigător
| Cristiiiish a răspuns:

Hei! M-am confruntat cu aceeasi problema timp de doi ani si am incercat foarte multe chestii. multe dintre ele au functionat de exemplu poti sa stai cu fata la aburi, astfel ti se vor deschide porii si ti se poate curata putin fata, aplica pe suprafata cosului o frunza de aloe (ma refer la gelul din frunza) sau poti pur si simplu sa apelezi la un dermatolog ca sa iti spuna exact problema. eu am fost si la dermatolog si mi-a dat cateva creme speciale care si-au facut efectul. timp de o luna de zile am luat si cate o pastila de zinc pe zi care ajuta la controlul hormonal. in rest este importanta si o alimentatie corecta, bazata mai mult pe fructe si legume, incearca sa eviti dulciurile si grasimile ca branza sau lactatele in general si carnea de porc.

1 răspuns:
| Elide a răspuns:

Roaccutane.in 4.5 luni fața ta va fi ca nouă