| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea si un sfat cv cum pot scapa de cosuri am incercat cu creme cu din astea dar tot nu.

Răspuns Câştigător
| feelfree a răspuns:

Ce varsta ai mai intai?
multe probleme se rezolva din alimentatie (cam ce manaci) si poti consuma produse pentru detoxifiere.
local nu trebuie sa stai cu mana pe fata toata ziua, chiar sa ti se faca un tratament cosmetic, daca iti permiti, sau macar sa te dezinfectezi adecvat cand " umbli" la cosuri

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu te mai masturba.

| HDeNiSaR a răspuns:

încearcă cu Nidoflor! eu aşa am scăpat de cosuri!( bine nu aveam acnee doar câteva pe frunte)