| anonim_4396 a întrebat:

TPU, dați mi niște sfaturi sa fiu mai frumos, carismatic, atrăgător, fascinant cât de cât.
Ce as putea sa fac?
Multe mi au zis ca sunt drăguț, dar vreau sa fiu și mai și. ce sfaturi bune îmi recomandați?
Va rog frumos.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Totul pleaca din interior. Mediteaza!

| RAY a răspuns:

Tu chiar crezi ca cu toti putem fi asa cum vrem? e selectie sexala man /selectie naturala,cei mai buni sunt cu un pas in fata altora,asta e adevarul,exista persoane inteligente vs proaste,frumoase vs urate,persoane inteligente si frumoase, inteligenta si urate, cum te a lasat natura, fetele fac selectia sexuala, ele hotaresc cu cine fac sex

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai putea sa te apuci sa studiezi niste carti de persuasiune/guerrila marketing. Foarte utila aria asta in viata in general. Eventual sa faci un curs de vinzari, pentru ca la asta se rezuma viata in general: cum iti vinzi mai bine imaginea pe care vrei sa o proiectezi celor din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poţi începe prin a-ţi schimba atitudinea faţă de ceilalţi, fii mai drăguţ, într-o dispută lasă de la tine.Din punct de vedere al frumuseţii te poţi ocupa de părul tău şi de tinută. Sper că te-am ajutat.Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Umbracãte mai bine, lucreaza la privit in ochi adicã contactul vizual, in rest fi tu insuti stai linistit ca daca incep fetele sa te complimenteze o fac deoarece nu ai fost atât de pupincurist incat sa o faci tu, si asta li se pare atragator deoarece ele nu stiu daca le placi sau nu. Continua tot asa!

| Deserth a răspuns:

Incepe prin ati colora unghiile cu oja, apoi incearca sa iti dai cu ruj pe buze