| Lui_Raul_Krystynutza_1990 a întrebat:

Buna,Va rog frumos ajutati-ma si pe mine,vreau sa imi dati cele mai bune sfaturi pentru a-mi pastra iubitul langa mine, sa nu ne despartim.Dau funda celor mai bune si utile sfaturi, mii de multumiri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insuti mereu.
Fa-l sa te respecte.
Nu iubi pe nimeni, decat dupa nevoia care o are, ci nu dupa merit.
Nu te lasa calcata in picioare.

Nu-ti arata prea devreme slabiciunile.
Fii responsabila in tot ce faci, altfel te trateaza ca o naiva.
Si, ai putea discuta pe tema asta, si cu parintii tai.

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Numai sentimentele lui fata de tine pot face asta.Iar daca acestea nu exista, putem sa-ti dam cate sfaturi vrei ca rezultatul va fi acelasi.

| blackcat99 a răspuns:

Fa-i surprize. Din cand in cand mai rasfata-l cu un masaj, o plimbare romantica, fa-ti o schimbare de look, si tot felul de activitati din astea in cuplu. Sper ca te-am ajutat. O zi frumoasa!

| jeann a răspuns:

Il ameninti ca-i tai penisul daca te paraseste laughing

| Estera1 a răspuns:

Fa-i cam toate poftele pana vede cati pasa de el.

| Lucaci_Robert_1990 a răspuns:

Un singura cuvant: ORAL