| Cristinaaaaaaa a întrebat:

TPU, se poate "desfiinta " un id? ADica daca am un id mai vechi, si daca vreau sa nu-l mai am laughing Funda:*

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Uite cum sa procedezi:

1. Mergi mai intai la urmatoarea adresa http://edit.yahoo.com/config/delete_user

2. Introdu adresa de e-mail si parola contului ce doresti sa-l stergi

3. Dupa conectare, ti se va solicita din nou numele si parola, iar apoi trebuie sa mergi la butonul "Terminate this Account".

2 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate.

| stelistu30 a răspuns:

Scrie de 3 ori parola gresit si nu-ti va mai merge idu funda?