| Xenoverse a întrebat:

VAR a stricat fotbalul de tot, cum sa anuleze golul lui Messi care nu a fost hent?

Mai bine s-ar desfiinta VAR-ul asa nu se mai poate.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu uita ca fara VAR real avea 1-0 cu barcelona

| Drimmero a răspuns:

Aupa Atleti! Bwhahahaha

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Rade ciobul de oala sparta.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Daca nu era VAR ii distrugea Barca.

| Drimmero a răspuns:

Nu mai poate fura mizeria catalana de cand e VAR-ul pus,, va inteleg frustrarea, un fotbal corect nu face cinste barcelonistilor! Luati cu paine, asta e abia inceputul.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

S-a stricat fotbalul de cand a aparut VAR, nici la pariuri nu mai esti sigur cu VAR-ul.

| Xenoverse1 a răspuns:

Ai dreptate, de cand cu VAR-ul fotbalul a pierdut orice farmec.

| DanielLazărPopa2019 a răspuns:

Bună. Sistemul VAR a fost conceput pentru a ajuta arbitrii să ia decizii bune, dar în ultimul El Clasico (terminat 0-0) sistemul a suferit o defecțiune. Au fost multe faze controversate. Cu toate astea, sistemul VAR e una dintre cele mai BUNE arbitraje sportive, după părerea mea. Fundă?