| rihanna7865 a întrebat:

Trebuie sa merg la o nunta si nu am nici macar o idee cum sa imi fac parul... va rog sa ma ajutati daca cumva aveti o idee sa imi lasati linkuri sau sa imi ziceti cum as putea sa imi fac parul. mentionez ca am o rochie lunga rosie...

4 răspunsuri:
| AnonimD a răspuns:

Eu cred ca s-ar potrivi asta daca reusesti sa o faci http://4.bp.blogspot.com/......s200/8.jpg pentru ca este foarte eleganta si ar merge cu o rochie lunga si rosie. Sper sa-ti fiu de ajutor! BAFTA MULTA!

| Naяutσ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zOnHCQ4dRdQ

Nu e foarte greu de facut si e foarte frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici niste fotografi:
file:///C:/Users/user/Desktop/images%20(2).jpg

file:///C:/Users/user/Desktop/images.jpg

file:///C:/Users/user/Desktop/images%20(1).jpg

file:///C:/Users/user/Desktop/images.jpg
file:///C:/Users/user/Desktop/desc%C4%83rcare.jpg
file:///C:/Users/user/Desktop/images%20(3).jpg

Spre sa iti placa.

O zi buna!

| Danciu821 a răspuns:

Fa-ti-l cum iti place tie