| penelopecruz a întrebat:

trebuie sa merg la o nunta la inceputul lui august si imi trebuie o rochie de nunta,am una neagra,simpla si lunga pana in pamant are bretele subtiri si e putin decoltata la sanii, sta mulata pe corp dar mi se pare ca e prea simpla si nu stiu cum as putea sa o modific putin ca sa para mai eleganta, eu sunt inalta si destul de slaba ce ziceti? cum sa o modific sa arete mai eleganta? funda va pup

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Dupa parerea mea de baiat, negru la o nunta da cam urat happy
Bafta!

| Carmen100 a răspuns (pentru jj95):

Are dreptate baiatu'. Ia'ti si tu una de o culoare mai vie, ca doar e un eveniment fericit.