| RachelWth a întrebat:

UGG-uri negre la dress negru? Ati purta? happy Sau dress culoarea piciorului?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai picioare frumoase, culoarea piciorului ti le scoate in evidenta, eu sincer prefer negrul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar am vazut pe cineva purtand ce descrii. Cu dress negru e mai dragut si mai finut decat cu dress culoarea piciorului.

| eDyTutza123 a răspuns:

De culoarea piciorului ar fi cred mai potrivit happy

| Elyon001 a răspuns:

Da as purta big grin Dar consider ca un dress culoarea piciorului ar fi cu mult mai frumos :3

| Svetoslava a răspuns:

Eu as alege culoarea piciorului, pentru a le scoate in evidenta laughing