| XatomisX a întrebat:

Uitati-va cat de frumoasa este http://www.youtube.com/......ttp?/watch parca e ireala si sa sitti ca nu e macheta :|

7 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Este data cu ceva machiaj.dar este simpatica happy

| Amelya02 a răspuns:

Ba este machiata.
Operatii + mult machiaj, creme.etc

| beautifulkiss a răspuns:

E chiar foarte machiata.Are fond de ten,fard de ochi,creion de ochi, rimel, gloss, blush...
E pacat ca e tanara, dar ce sa faci.

| XatomisX explică (pentru beautifulkiss):

Nu e asta e faza are doar creion si gloss si poate putina pudra atat asta e chestia poti da pe google sa vezi cum e nemacheata sa vezi ca e la fel

| GoguSteriade a răspuns:

Nu vad decat fond de ten, luciu de buze, creion pentru ochi, rimel si altele. Nu e machiata, nu? In plus, e al dracului de urata.

| Mariasy39 a răspuns:

rolling on the floor)) ba e machiata la maxim dar nu stiu ce ti se pare frumoasa sincer asata e buna de jucat in filme de groazalaughing

| dyana99scumpick a răspuns:

E superba.big grin
parca e o papusica...