| Caitlyn14 a întrebat:

Uleiul de migdale dulci presat la rece duce la aparitia cosurilor? Tin sa mentionez ca eu am un ten gras,insa acum fac tratamentul cu Sotret si e uscat excesiv, iar tenul nu are nici-o urma de sebum. M-am dat aseara cu el si mi-e de un real ajutor, insa mi-e frica sa nu-mi reapara cosuri rolling eyes!

1 răspuns:
| Kasia a răspuns:

Pai dupa tratamentul cu sotret tenul tau nu mai e gras ci uscat.iti recomand sa iti schimbi toate produsele cu unele pentru ten uscat.Inainte sa iau Sotret aveam ten mixt.Acum il am uscat si sensibil.:*