| Magic a întrebat:

Uleiul de ricin este bun pentru cresterea parului? daca da, in cat timp creste parul?

10 răspunsuri:
| adika a răspuns:

Da, este f bun, creste de doua ori mai repede decat iti creste tie in mod normal (depinde de metabolism). Uite aici ceva mai practic decat uleiul de ricin:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da este foarte bunhappy...
eu il folosesc pentru sprancene...ca sa mi creasca mai repede sa ma duc la coafor sa mi dea alta formabig grin
iar parul creste foarte repede nu stiu exact... da' o sa fii uimit/a big grin

| PauLa.M a răspuns:

Da, este foarte bun. In 2 3 luni probabil, daca l folosesti regulat. Masezi in fiecare zi scalpul.

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Din proprie experienta iti zic ca este foarte bun! Nu pot sa-ti spun exact in cat timp iti creste parul datorita acestui ulei.Mai este eficient si in cazul sprancenelor si al genelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun si eu il folosesc pentru par deoarece am facut o prostie si m-am tuns acum vreau parul lungcryingcryingcrying dar uleiul de ricin e foarte bun da mari rezultatawinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am tuns parul si din parul care-l mai aveam acum mai am foarte putin.adica un pic mai lung decat umerii.si asa rau imi pare ca atunci cand ma uit la poze si vad cat aveam parul eu incep sa plangcryingcryingcrying. o sa`mi iau ulei de ricin da deocamdata tot trista iscrying.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bunwinking eu folosesc pentru cresterea barbii si da rezultate bune nu stiu in cat creste dar vei vedea rezultatele tu insuti daca ar fi ceva sa te ajute sati creasca mai repede ti-as spune! foloseste ulei de ricin e foarte bun pentru cresterea parului cat si a barbiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu momentan folosesc uleiul dar momentat sunt multunita, prt sprancene vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare... ce sa fac sa imi creasca si mie mai repede bretonul?

| divinuu a răspuns:

Si eu il folosesc de 2 saptamana si pot sa zic ca e mai moale, catifelat. sper sa inceapa sa creasca odata.ca nu-l mai suport scurt ~x(