| chestiebah a întrebat:

Buna tuturor!:* Cat de bun este uleiul de ricin pentru cresterea parului? am parul mediu,cam in cati ani creste pana la fund? raspuns rapid, dau funda. :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este bun si uleiul de masline, si cel de ricin.
Acum nu te astepta ca peste noapte sa ai parul pana la genunchi, in timp vei constata cresterea parului si regenerarea lui.
Foloseste masca de ou cu uleiuri si vitamina A.
O seara bunahappy

1 răspuns:
| Andryez a răspuns:

Este foarte bun uleiul de ricin, eu mi-am dat pe sprancene, la fel si prietena mea foloseste ulei de ricin pentru cresterea si regenerearea parului...winking