| thecrissty a întrebat:

Un prieten de al meu m-a rugat sa va intreb daca stiti cumva cum sa scape de cosuri pe fata si niste bubite micute ce ai iasa pe fata daca ma puteti ajuta sa il ajut cu un sfat bun multumesc!

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa se barbiereasca'
Asa mi-au disparut mie TOATE
Da dupa ce se barbiereste sa dea cu spirt si nu mai cu spirtwinking

| arysa a răspuns:

O prietena de-a mea a folosit crema de galbenele si a functionat. Se gaseste la orice farmacie naturista si costa 3 lei.Succes!

| Babydoll_3101 a răspuns:

Incearca zyneritwinking
La mine a avut efecte vizibilebig grin

| eDaaaa a răspuns:

Sa se spele cu sapun Protex pe fatawinking
Chiar merge.am avut si cosuri.si miau disparutwinking
smug

| liciu201 a răspuns:

Ceai de hamei, il faci mai concentrat si cu vata te tamponezi pe fata, functioneaza.

| SilentWoW a răspuns:

Sunt multe creme naturiste care pot fi folosite in special pentru cosuri e buna crema de galbenele sau sa de. a pe fiecare cos cu spirt.happy