| ingerpufos a întrebat:

Buna tuturor.am 1, 78,, 13 ani si 48 kg. ce credeti as avea sa am o cariera in modelling ce credeti as avea sanse? dati-mi va rog cateva sfaturi de unde as putea incepe funda cel mai bun rasp. fara rautati...va rog mersi multkiss

Răspuns Câştigător
| Bteen a răspuns:

Ai sanse...doar ca trebuie sa incepi de pe acum... daca vrei o cariera.si trebuie sa fi tare atat fizic cat si psihic. Succes

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Un model nu trebuie sa fie neaparat inalt.Modelele mor de foame, daca asta vrei atunci baftatongue

| yoNicole13 a răspuns:

Eu sincer cred ca ai putea sa participi la Next Top Model. Si eu as vrea sa fiu model: am 45 kg, 14 ani dar am doar 1, 62m...straight face Succes oricum! :*