| Alison95 a întrebat:

Unde dau sa invit o persoana de pe fb sa-mi aprecieze pagina?!

6 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Intri pe pagina de facebook şi deasupra paginii, în dreapta scrie Invite Friends, iar acolo îţi apar prietenii şi dai Invite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KristalPop):

Scuze ca intru peste alta intrebare. Dar cred ca ma poti lamuri.
Nu am cont facebook. Insa, am gasit prin fb o cunostinta si vreau sa-i scriu. Trebuie numaidecit sa se numere printre prietenii mei, sau pot sa-i scriu pur si simplu si primeste mesajul? Multumesc.

| KristalPop a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ai spus că nu ai cont facebook.

| Alison95 explică (pentru KristalPop):

Nu gasesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru KristalPop):

NU am, dar m-as folosi de contul altcuiva daca se poate fara a fi in lista de prieteni.

| Laura1987 a răspuns:

Intra pe fb la tine(sa fii logata de pe fb-ul tau, ci nu de pe pagina) cauta acolo sus la search pagina ta, intra pe ea, si acolo la panoul de administrare, unde ai notificari, mesaje, ultimele aprecieri, detalii, ai si INVITA-TI PRIETENII...dai click pe "Vezi toate" iar apoi ii cauti acolo! Sper ca te-am ajutat!

Am si eu o pagina de fb: www.facebook.com/iubiredecopilofficialpage
Te astept pe acolo cu cate un like...dau back! :-*