| Diutza18 a întrebat:

Cum pot sa invit pe cineva pe facebook sa imi aprecieze pagina?

Răspuns Câştigător
| BloodyDress a răspuns:

Pe pagina respectiva iti apare sus un steag si scrie "creste audienta". apesi acolo si dai click pe invita prieteni si dupa dai invitatiilehappy funda?:*

3 răspunsuri:
| SteleColorate a răspuns:

Pai trebuie sa pui linkul de la pagina ta pe peretele la cine vrei tu sa aprecieze pagina:d sau sa trimiti in mesaj privat

| Danyel_ghita_1995 a răspuns:

Pai ai in dreapta jos invite sau du-te suis la creste audienta si da pe email si toate contactele de pe mess vori fi anuntate. Funda? big grin