| endorphins a întrebat:

Unde gasesc cercei de tip platou? Ma intereseaza ca cercelul sa fie de fapt un disc fixat pe o tija apoi la celalalt cap sa aiba partea mobila care sa stabilizeze cercelul in ureche. Vreau sa fie disc mai maricel sa imi acopere jumatate de ureche. Puteti lua model de disc de aici, doar ca lipseste tija, discul acesta din exemplu fiind de fapt un simplu magnet pentru frigider. Ca sa se inteleaga mai bine, caut un fel de fake plugs(ca astea: http://www.bestial.ro/......cjl).html) doar ca mai mari, gen discurile cu magneti de mai devreme. Astept pareri. :d

2 răspunsuri:
| Lorenutza124 a răspuns:

Vazusem pe un site mai demult dar nu mai stiu cum se numea site-ul.

| endorphins explică (pentru Lorenutza124):

Off sad Poate o sa gasesc pe aici prin orasul unde stau. Dar am zis sa caut mai intai pe internet.