| IrinaAniri a întrebat:

Unde gasesc decobes, sau decobez (nu stiu sigur cum se zice) pentru decolorarea parului de pe picioare, maini, etc? la farmacie?
FUNDA

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un produs special pentru decolorarea părului de pe față și corp la hipermarket, la raionul de cosmetice, pe raftul cu produse de epilat.
Pa, pa.

| IrinaAniri explică (pentru Legiuitoarea):

In dm se gaseste? ca ma indoiesc ca in carrefour au asa ceva

| Legiuitoarea a răspuns (pentru IrinaAniri):

Bună.
Ba are și la Carrefour.
Pa, pa.

| Hieer a răspuns:

Pai la niste magazine speciale pentru produse pentru par..de ex axelle.

| JASMYNA88 a răspuns:

Eu decobez mi-am luat 1 data cand am fost la motru. si din cate stiu eu arde destul de rau daca nu stii cum sa il folosesti. stiu ca e greu de gasit, dar l afrmacie sigur nu are. incearca la chisucuri din astea unde au produse de genul. dar nu numai decobes exista, pentru decolorare poti folosi pudra din aceea albastra si aia chiar se gaseste peste tot. o amesteci cu oxidant de 12%

| marinadanila a răspuns:

Pentru decolorarea parului poti incerca produsul profesional rusesc Color Off, de la Estel Profesional, nu contine amoniac, nu arde parul.Dar el decoloreaza DOAR PARUL VOPSIT, are si un miros puternic.Eu l- am gasit pe facebooc: Color off- decolorant pentru par fara amoniac. https://www.facebook.com/produseprofesionalerusesti/ sau la tel 0754921669.Costa 75 ron cutia