| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu ce fel de apa oxigenta sa folosesc pentru decolorarea parului de pe maini? mai exact cat % este potrivita? 3%?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Intradevar apa oxigenata este gradata. Este un acid diluat. Concentratia maxima este in jur de 96-97 %. Problema este ca trebuie sa iti dai seama singur de concentratia necesara in functie de firul de par pe care il ai (grosime, calitate, nuanta de culoare etc). Incearca sa cresti treptat concentratia... dar 3 %, scuzama, nu e substanta radioactiva.hee hee

| hasegawa a răspuns:

Nu inteleg ce spui de cat la % apa oxigenata este apa de ploaie deci nu va avea nici un efect, poate vrei sa folosesti altceva si nu te-ai exprimat bine.Bafta si sa ne spui si noua daca ai reusit sa-ti schimbi culoarea parului

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669