| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc si eu cearaaaa? URGENT! Nu vreau sa imi spuneti exact, vreau sa imi spuneti ceva gen supermarket, farmacie etc. big grin

Răspuns Câştigător
| Sunshinee a răspuns:

Nu e chiar asa evident, ca ar fi putut fi si de par (: o poti gasi si la supermarket, dar eu as zice sa cumperi de la farmacie, sunt mai de calitate si mai bune.

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La orice magazin de cosmetice care se respecta ar trebui sa existe asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ ceara de epilat, evident

| CristianM a răspuns:

Se gasesc din cate stiu in farmaciile SensiBlu, poti incerca acolo.