| Mihai890 a întrebat:

Gasesc lubrifiant la farmacie sau decat la sex shop? Dau funda, spuneti si un pret. Vreau raspunsuri sigure si concrete va rog.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

La farmacii s-ar putea sa gasesti doar de-alde durex. mie mi se par si scumpe si proaste si aiurea-n tramvai. Ce-mi trebuie lubrifiant care sa raceasca, incalzeasca, miroasa, unii s-au plans de durex, unul dintre ele, ca nu stiu ce senzatii tampite le-a dat. Eu iti recomand Aquaglide de la sex shop, au niste cantitati mari la preturi rezonabile, ultima data aveau unul de un litru la vreo suta de lei. E pe baza de apa, neutru si foarte eficient.

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Gasesti si in farmacii, de la 10-15 lei in sus.Iti recomand durex play

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti si la supermarket

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poate cumpăra şi din farmacii, ori din super/hiper-market-uri, sau de la sex-shop...

Vezi la linkul :
http://www.efarma.ro/category.php?parent=116

http://www.shopmania.ro/q-lubrifiant-durex-play

Toate cele bune.

| vocea a răspuns:

Gasesti la magazine si farmacii 10 lei succes

| PeFuga a răspuns:

Si la farmacii, si la supermarket...

| ShadoWCrist a răspuns:

Gasesti si la farmacii si la sex shop si la colt de bloc...winking

| methodmen a răspuns:

100 de lei

| RaDuk a răspuns:

Le gasesti in Supermatket este intre 10-30 lei

Link: http://www.carrefour-online.ro/......50ml_durex

| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

Si la, si la, cu cat e mai scump, cu atat e mai bun