| emmacska a întrebat:

Unde pot gasi crema brevoxyl? cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca in farmaciile normale nu gasesti cauta si la cele naturiste, eu acolo am gasit, dar ai grija sa te dai in strat foarte subtire ca te ustura si iti inroseste fata foarte tare!

| IrinaMica a răspuns:

Am gasit eu o farmacie in Brasov si fac ei crema in laboratorul lor, comanda substanta peroxid de benzoil de la Bucuresti si apoi fac ei crema. Costa in jur de 45 lei, 40 gr are tubul. Adresa farmacia FARMINA Brasov, Piata Sfatului, Nr. 26
Telefon 0268.477.899
Program de lucru Zilnic: 8-20, Sambata: 8-14. Eu sunt din Galati si prin curier am dat 30 lei. Puteti suna la Farmacie si v-o trimit ei. Dar daca aveti cunostinte in Brasov, mai bine o cumpara cineva de la farmacie si o pune la posta, ca prin posta costa doar 8 lei transporul. Sper sa va fie de folos happy