| allemyl a întrebat:

Unde pot gasi in Bucuresti magazine cu haine de scoala? dar nu din alea " clasice " si la preturi cat de cat convenabile

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te inteleg.Ce fel de haine de scoala cauti? Vad ca acum fiecare se imbraca pentru scoala cum vrea.Cu exceptia unor licee cu renume.

| allemyl explică (pentru darrio2007):

Nu neaparat "de scoala". Adica camasi cu virgula curea in talie sau unele care arata cat de cat "a 2012", blugi de culoare mai inchisa.deci cum am spus, nu neaparat de scoala si la preturi acceptabile!

| allemyl explică:

Eu ma refeream la locul unde le pot gasi...ex:unirii... titan etc.

| Agenta004 a răspuns:

Dragonul Rosu happy

| Agenta004 a răspuns:

In dragonul rosu... il poti gasi pe Str. Dragonul Roșu, nr. 1-10, Dragonul Roșu Mega Shop, et. 3,
com. Dobroești, sat Fundeni, jud. Ilfov, poti ajunge acolo cu Tramvai: 21
Autobuze: 153, 182, 253
Maxitaxi: 416, 417, 506, 528, 553 sau ai transport gratuit de la statia de metrou Costin Georgian happy

| lalala2012 a răspuns:

Stradivarius,bershka,pull ans bear, zara(putin mai scump), h&m, pimkie...

| lalala2012 a răspuns:

Loc ar fi mall baneasa